Szaktanácsadók térkép

Barna Sándor
Barna Sándor növényvédelmi szakmérnök
növényvédő szer termékmenedzser
+ 36 30 659 5902 sandor.barna@kwizda.hu
Bujdosó Attila
Bujdosó Attila növényvédelmi szakmérnök +36 30 6767 043 attila.bujdoso@kwizda.hu
Mészáros Béla
Mészáros Béla növényvédelmi szakmérnök
kertészeti és H&G üzletág vezető
+ 36 30 982 0765 bela.meszaros@kwizda.hu
Mártha Izabella
Mártha Izabella növényvédelmi szakmérnök
H&G szakmai vezető
+36 20 405 1176 izabella.martha@kwizda.hu
Fehér Tamás
Fehér Tamás növényvédelmi szakmérnök + 36 30 982 0763 tamas.feher@kwizda.hu
Bakodi Gyula
Bakodi Gyula növényvédelmi szakmérnök + 36 30 256 2709 gyula.bakodi@kwizda.hu
Hunyadi Szabolcs
Hunyadi Szabolcs növényvédelmi szakmérnök +36 30 659 1144 szabolcs.hunyadi@kwizda.hu
Péter Ákos
Péter Ákos növényvédelmi szakmérnök +36 30 972 1050 akos.peter@kwizda.hu
Németh Tibor
Németh Tibor növényvédelmi szakmérnök +36 20 610 7222 tibor.nemeth@kwizda.hu
Szoboczki Zsolt
Szoboczki Zsolt növényvédelmi szakmérnök +36 30 844 4875 zsolt.szoboczki@kwizda.hu
Pinczehelyi Zoltán
Pinczehelyi Zoltán növényvédelmi szakmérnök +36 20 610 7343 zoltan.pinczehelyi@kwizda.hu
Dr. Varga Katinka
Dr. Varga Katinka növényvédelmi szakmérnök +36 30 487 7579 katinka.varga@kwizda.hu
Kovács András
Kovács András növényvédelmi szakmérnök +36 30 722 5192 andras.kovacs@kwizda.hu
Varga László
Varga László kertészmérnök
zöldségtermesztési szakmai vezető
+ 36 30 928 6172 laszlo.varga@kwizda.hu
Hartmann Kata
Hartmann Kata növényvédelmi szakmérnök +36 30 323 9557 kata.hartmann@kwizda.hu
Vejtey Csaba
Vejtey Csaba növényvédelmi szakmérnök +36 30 950 1336 csaba.vejtey@kwizda.hu
Vajkovics Balázs
Vajkovics Balázs növényvédelmi szakmérnök +36 30 528 4822 balazs.vajkovics@kwizda.hu
Tandi Gergő Attila
Tandi Gergő Attila növényvédelmi szakmérnök +36 30 827 9336 gergo.tandi@kwizda.hu
Nagy Zsanett
Nagy Zsanett növényvédelmi szakmérnök +36 30 306 0129 zsanett.nagy@kwizda.hu
Mészáros Lili
Mészáros Lili növényvédelmi szakmérnök +36 30 2374784 lili.meszaros@kwizda.hu
Sebestyén István
Sebestyén István növényvédelmi szakmérnök + 36 30 982 0766 istvan.sebestyen@kwizda.hu
Mathiász Tivadar
Mathiász Tivadar növényvédelmi szakmérnök + 36 30 982 0764 tivadar.mathiasz@kwizda.hu
Kolozsvári László
Kolozsvári László növényvédelmi szakmérnök +36 30 580 4357 laszlo.kolozsvari@kwizda.hu
Klein Róbert
Klein Róbert növényvédelmi szakmérnök +36 30 797 4574 robert.klein@kwizda.hu
Oravecz Péter
Oravecz Péter növényvédelmi szakmérnök +36 30 978 3722 peter.oravecz@kwizda.hu
Saska Szabolcs
Saska Szabolcs növényvédelmi szakmérnök +36 20 464 0728 szabolcs.saska@kwizda.hu
Lipicsné Dr. Tóth Hajnalka
Lipicsné Dr. Tóth Hajnalka növényvédelmi szakmérnök +36 30 492 1822‬‬ hajnalka.toth@kwizda.hu
Vig József
Vig József növényvédelmi szakmérnök
növényvédő szer termékmenedzser
+ 36 30 241 1537 jozsef.vig@kwizda.hu
Egri Kristóf Ákos
Egri Kristóf Ákos növényvédelmi szakmérnök +36 30 469 2158 kristof.egri@kwizda.hu
Treitz János
Treitz János növényvédelmi szakmérnök +36 30 313 4406 janos.treitz@kwizda.hu