Állásajánlat

A Kwizda Agro Hungary Magyarország egyik meghatározó mezőgazdasági input anyag forgalmazó vállalata, az osztrák családi tulajdonú Kwizda vállalat agrárüzletágának leányvállalata. Az anyacég több mint 160 éves múltra tekint vissza, a magyarországi leányvállat 1994-ben alapult.  Fő tevékenységünk a szántóföldi és kertészeti kultúrákban: gyom-, rovarirtó és gombaölő szerek, műtrágyák, mikrobiológiai készítmények, és biotermesztésben használt termékek forgalmazása. 2015-re cégünk forgalma közel 11 Mrd forint volt és minden évben a piaci átlagot meghaladó mértékben nőtt az értékesítés.

Munkatársakat keresünk az alábbi két pozícióba:

Területi képviselő kertészet üzletágban:

  • Vas, Zala és Győr-Moson-Sopron megye

  • Veszprém, Komárom-Esztergom és Fejér megye

Munkakör:

  • Kapcsolattartás a felhasználókkal, kereskedőkkel, gazdaboltokkal
  • Előadások, rendezvények szervezése, tartása
  • Aktív szaktanácsadói tevékenység

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek:

  • Felsőfokú növényvédelmi képesítés
  • „B” kategóriájú jogosítvány
  • Jó kapcsolat teremető képesség
  • Önálló munkavégzés képesség
  • Vállalkozói igazolvány

Az állás betöltéséhez szükséges tapasztalatok:

  • Növénytermesztési, növényvédelmi tapasztalat
  • Növényvédő szer forgalmazónál szerzett kereskedelmi tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés (inflációkövetés, plusz bónusz)
  • Munkához szükséges eszközök (autó, telefon, laptop, stb…)
  • Cafeteria

Egyéb információ az állásról:

Jelentkezési határidő: 2017. augusztus 31.

Önéletrajzokat és motivációs levelet juttassák el:

andrea.komaromi@kwizda.hu

Kérjük jelölje meg pontosan a pozíciót amire jelentkezik!

2017. augusztus 16.